Informuję, że posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie w dniu 19 maja 2026 r. o godz. 9:00 w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Porządek posiedzenia
1. Otwarcie posiedzenia
2. Przyjęcie porządku posiedzenia
3. Przyjęcie protokołów Komisji z dnia 11.03.2026 r. i 27.03.2026 r.
4. Rozpatrzenie skargi z dnia 1 kwietnia 2026 r. na Burmistrza Gołdapi za niedopełnienie obowiązków oraz braku zachowania należytej staranności w zarządzaniu mieniem publicznym
5. Rozpatrzenie skargi z dnia 20 kwietnia 2026 r. na Burmistrza Gołdapi za niedopełnienie obowiązków poprzez poświadczenie nieprawdy w wydanej decyzji o warunkach zabudowy
6. Wolne wnioski
7. Zamknięcie posiedzenia
Wiceprzewodnicząca Komisji
/-/ Janina Pietrewicz