Jednostki pomocnicze

WYKAZ JEDNOSTEK POMOCNICZYCH GMINY GOŁDAP

 

1. Sołectwa Ziemi Gołdapskiej:

 

Lp.

Nazwa sołectwa

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

1

Babki

Babki, Żelazki

2

Bałupiany

Bałupiany, Piękne Łąki

3

Barkowo

Barkowo

4

Bitkowo

Bitkowo

5

Botkuny

Botkuny, Bronisze, Czarnowo Wielkie, Jurkiszki, Kolniszki, Szyliny

6

Dunajek

Dunajek, Dunajek Mały

7

Dzięgiele

Dzięgiele

8

Galwiecie

Galwiecie, Kołkowo

9

Główka

Dąbie, Boćwinka, Boćwiński Młyn, Główka, Kalniszki, Okrasin

10

Górne

Górne, Regiele

11

Grabowo

Grabowo

12

Jabłońskie

Jabłońskie, Włosty, Rostek

13

Jany

Jany, Osieki

14

Jeziorki Wielkie

Jeziorki Wielkie, Jeziorki Małe, Gieraliszki, Zielonka

15

Juchnajcie

Juchnajcie, Sokoły

16

Konikowo

Konikowo

17

Kośmidry

Kośmidry

18

Kowalki

Kowalki

19

Kozaki

Kozaki, Wrotkowo, Janowo, Jabramowo

20

Łobody

Łobody, Grygieliszki

21

Marcinowo

Marcinowo, Wronki Wielkie

22

Nasuty

Nasuty, Kamionki, Rudzie

23

Niedrzwica

Niedrzwica, z wyłączeniem obszaru Podstrefy Gołdap Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (z ulicami: Ekonomiczna, Przemysłowa, Graniczna, Strefowa), oraz drogowego przejścia granicznego Gołdap – Gusiew

24

Osowo

Osowo

25

Pietraszki

Pietraszki, Mażucie, Użbale

26

Pogorzel

Pogorzel

27

Rożyńsk Wielki

Rożyńsk Wielki, Rożyńsk Mały, Nowa Boćwinka

28

Siedlisko

Siedlisko

29

Skocze

Skocze

30

Suczki

Błażejewo, Suczki, Pietrasze

31

Wiłkajcie

Wiłkajcie, Somaniny

32

Zatyki

Zatyki, Wilkasy

 

 

2. Osiedla miasta Gołdap:

 

Lp.

Numer osiedla

Ulice wchodzące w skład osiedla

1

Osiedle 1

Górna 1, Źródlana, Partyzantów 20, 26, 28, Cicha, Fryderyka Chopina, Franciszka Mereckiego, Józefa Bema, Kombatantów, Mała, Marii Konopnickiej, Michała Kajki, Kościuszki, Łokietka, Wysoka, Zielona, Partyzantów 27, 27A, 27B, Konstytucji 3 Maja, Królewiecka, Krzywa, Osiedle I, Osiedle II, Partyzantów 16A, 16B, 16C, 16E, 18A, 21, 23A, 23B, 23C, Wojska Polskiego, Wolności, Pod Piękną Górą.       

2

Osiedle 2

Armii Krajowej nr parzyste 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Ełcka, Jaćwieska, Lwowska, Ogrodowa, Olecka, Partyzantów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 12a, 14, Polna, Tatyzy, Warszawska, Warsztatowa, Wileńska, Armii Krajowej nr nieparzyste 19-33.           

3

Osiedle 3

11 Listopada, Osiedle Młodych, Żeromskiego 11 bez nr 12, 12A do końca, Spokojna, Szkolna, Wąska, Górna 5, 7A, 7C, 11, 15, 17, 21, 23, 25, Górna 4, Matejki, Mickiewicza, Plac Zwycięstwa bez nr 14, 15, 16, 17, 17a, 17b, 17c, 17d, Podgórna, Armii Krajowej 1, 1A, 3, 11, 11A, 13, 15, 15A-D, 17.

4

Osiedle 4

Żeromskiego 1-7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A, Słoneczna, Paderewskiego 1, 3, 5, 7, Lipowa 2, Paderewskiego strona parzysta 2-30, Paderewskiego strona nieparzysta 7A-17, Krótka, Armii Krajowej 34 do końca, Boczna, Emilii Plater, Generała Sikorskiego, Klonowa, Księdza Popiełuszki, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego 23, 25, 29, 32, 32A, 34, 35-do końca, Różana, Malarska, Stanisława Mikołajczyka, Topolowa, Reymonta, Suwalska od nr 1 do 14, Plac Zwycięstwa nr 14, 15, 16, 17, 17a, 17b, 17c, 17d.

5

Osiedle 5

Nadbrzeżna, Bagienna, 1 Maja 1, 1a, 3, nr parzyste od 2 do 14, Cmentarna (1, 1A, 5, 5A, 7, 7b, 9, 9a, 9b, 11, 13), Gumbińska (1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 6, 12), Mazurska, Okrzei, Przytorowa, Spacerowa, Wiosenna, Lipowa 1, 3 - do końca, Ustronie, Zatorowa, Suwalska nr 15 do końca, Kolejowa, Dolna, Okrężna, Cisowa, Świerkowa, 1 Maja nr nieparzyste od 5 do końca, nr parzyste od 16 do końca, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Jaworowa, Jeziorowa, Jodłowa, Leśna, Łączna, Modrzewiowa, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Sosnowa, Sportowa, Wczasowa, Wierzbowa, Stadionowa.    

6

Osiedle 6

Cmentarna (strona ulicy z nr parzystymi), Gumbińska (9, 13, 15, 19), Zadumy.

 

Autor edycji: Piotr Mietliński
Data edycji: 16-04-2019 9:47:09