Jednostki pomocnicze

WYKAZ JEDNOSTEK POMOCNICZYCH GMINY

§ 1. W skład Gminy wchodzą następujące jednostki pomocnicze:

1) sołectwa Ziemi Gołdapskiej:

a) Bałupiany, obejmujące miejscowości: Bałupiany, Niedrzwica, Piękne Łąki,
b) Barkowo, obejmujące wieś Barkowo,
c) Bitkowo, obejmujące wieś Bitkowo,
d) Botkuny, obejmujące miejscowości: Botkuny, Bronisze, Czarnowo Wielkie, Jurkiszki, Kolniszki, Szyliny,
e) Dunajek, obejmujące miejscowości: Dunajek, Dunajek Mały,
f) Dzięgiele, obejmujące wieś Dzięgiele,
g) Galwiecie, obejmujące miejscowości: Galwiecie, Kołkowo,
h) Główka, obejmujące miejscowości: Główka, Boćwinka, Boćwiński Młyn, Dąbie, Kalniszki, Okrasin,
i) Górne, obejmujące miejscowości: Górne, Regiele,
j) Grabowo, obejmujące wieś Grabowo,
k) Jabłońskie, obejmujące miejscowości: Jabłońskie, Rostek, Włosty,
l) Jany, obejmujące miejscowości: Jany, Janki, Osieki,
ł) Jeziorki Wielkie, obejmujące miejscowości: Jeziorki Wielkie, Gieraliszki, Jeziorki Małe, Zielonka,
m) Juchnajcie, obejmujące miejscowości: Juchnajcie, Sokoły,
n) Konikowo, obejmujące wieś Konikowo,
ń) Kośmidry, obejmujące miejscowości: Kośmidry,
o) Kowalki, obejmujące wieś: Kowalki,
p) Kozaki, obejmujące miejscowości: Kozaki, Jabramowo, Janowo, Tatary, Wrotkowo,
q) Łobody, obejmujące miejscowości: Łobody, Grygieliszki
r) Marcinowo, obejmujące miejscowości: Marcinowo, Błażejewo, Wronki Wielkie,
s) Nasuty, obejmujące miejscowości: Nasuty, Kamionki, Rudzie,
t) Osowo, obejmujące wieś Osowo,
u) Pietraszki, obejmujące miejscowości: Pietraszki, Mażucie, Użbale,
v) Pogorzel, obejmujące miejscowości: Pogorzel, Babki, Żelazki,
w) Rożyńsk Wielki, obejmujące miejscowości: Rożyński Wielki, Nowa Boćwinka, Rożyńsk Mały,
x) Siedlisko, obejmujące wieś Siedlisko,
y) Skocze, obejmujące wieś Skocze,
z) Suczki, obejmujące miejscowości: Suczki, Pietrasze,
ż) Wiłkajcie, obejmujące miejscowości: Wiłkajcie, Samoniny,
ź) Zatyki, obejmujące miejscowości: Zatyki, Wilkasy,

2) osiedla miasta Gołdapi:

a) Osiedle nr 1 obejmujące ulice: Konstytucji 3 Maja, Osiedle I, Osiedle II,

b) Osiedle nr 2 obejmujące ulice: Bema, Chopina, Cicha, Górna (bez Górana nr 1), Kajki, Kombatantów, Konopnickiej, Kościuszki, 11 Listopada, Władysława Łokietka, Mała, Matejki (bez Matejki nr 3), Mereckiego, Mickiewicza, Osiedle Młodych, Podgórna, Wojska Polskiego, Wysoka, Zielona, Źródlana,

c) Osiedle nr 3 "Centrum" obejmujące ulice: Armii Krajowej, Bagienna, Cmentarna, Dolna, Górna nr 1, Jaćwieska, Królewiecka, Krótka, Krzywa, Księdza Popiełuszki, Malarska, Matejki nr 3, Mazurska, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Paderewskiego, Partyzantów, Plac Zwycięstwa, Polna, Przytorowa, Warszawska, Warsztatowa, Wąska, Wileńska, Wolności, Słoneczna, Szkolna, Tatyzy, Żeromskiego,

d) Osiedle nr 4 obejmujące ulice: Boczna, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Mikołajczyka, Nad Jarem, Osiedle Plater, Plater, Reymonta, Generała Sikorskiego, Suwalska, Topolowa, Ustronie,

e) Osiedle nr 5 "Pod Lasem" obejmujące ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Gumbińska, Jaworowa, Jeziorowa, Jodłowa, Leśna, Łączna, 1 Maja, Modrzewiowa, Pagórkowa, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Stadionowa, Świerkowa, Wczasowa, Wiosenna, Zatorowa.

§ 2. Nazwy miejscowości wymienione w § 1 nie naruszają obowiązujących fizjograficznych ich określeń.

Autor edycji: Tomasz Mikielski
Data edycji: 02-09-2015 15:14:54